ADDRESS

Łupkowa 9
Bielsko-Biała 43-300

Eset Protect Mail Plus

Bezpieczna komunikacja e-mail dzięki sandboxingowi w chmurze

Chroń swoich użytkowników i ich pocztę elektroniczną – najczęściej wykorzystywany przez cyberprzestępców sposób ataku – dzięki wdrożeniu wielu poziomów zabezpieczeń antyspamowych, antyphishingowych i hosta.

Oferuje zaawansowaną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem typu ransomware i atakami zero-day dzięki technologii sandbox opartej na chmurze.

Chmurowa konsola zarządzająca działa z poziomu dowolnego systemu operacyjnego, pozwalając m.in. na wgląd w stan chronionej sieci oraz błyskawiczne wdrażanie zabezpieczeń jednym kliknięciem.

Kompleksowy system reguł pozwala administratorom definiować warunki filtrowania wiadomości e-mail oraz działania na odfiltrowanych elementach. Dzięki temu oszczędzasz czas i możesz skupić się na innych kluczowych zadaniach generujących wartość dodaną.

Zarządzanie jednym kliknięciem

Tworzenie wyjątków, przesyłanie plików do dalszej analizy lub rozpoczęcie skanowania dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

Zarządzanie kwarantanną

Użytkownicy otrzymują wiadomości e-mail z informacją o kwarantannie, co pozwala im samodzielnie podjąć decyzję co robić dalej. Administratorzy mogą zdecydować o usunięciu lub uwolnieniu wiadomości z centralnej kwarantanny

Niestandardowe powiadomienia

Wbudowane i własne powiadomienia, a także edytor WYSIWYG gwarantują zaspokojenie wszystkich potrzeb

Ochrona przed spamem

Opracowana przez naszą firmę wielokrotnie nagradzana technologia pozwala na powstrzymanie spamu przed dotarciem do skrzynek użytkowników, a także oferuje weryfikację rekordu SPF oraz DKIM, ochronę przed atakami backcatter i zabezpieczenia SMTP.

Informacje o Licencji

Zarządzanie w chmurze lub lokalne

Konsola centralnego zarządzania jest dostępna w opcji chmurowej lub lokalnej. Nie musisz kupować i utrzymywać dodatkowego sprzętu – dzięki temu sporo zaoszczędzisz i zmniejszysz TCO.

Przenoś licencje na nowy komputer

Możesz przenieść ważną licencję ESET z jednego komputera na drugi, zmieniając przy tym system operacyjny.

Przełączaj się między platformami

Możesz przenieść rozwiązanie ESET z jednej platformy systemowej na drugą. To proste. Możesz to robić bez dodatkowych kosztów w czasie gdy Twoja licencja jest aktywna.